Професійна гігієна зубів

Професійна гігієна зубів є однією з найважливіших процедур сучасності, популярність проведення якої ніколи не спаде. Вона впорається з профілактикою карієсу, захворюванням ясен, освіжить подих, освітлить емаль і додасть Вашій посмішці бездоганний вигляд.

Чищення зубів в домашніх умовах ніколи не буде повноцінною і не прибере весь зубний наліт, як би Ви не старалися. Важкодоступні місця в порожнині рота і правда існують, і це не всесвітню змову маркетологів. В основному, найбільше нальоту зберігається в проміжках між зубами і під яснами. Як показує практика, повністю вичистити все забруднення самостійно – неможливо. А результатом скупчення нальоту в подальшому може стати виникнення щільної плівки на зубах і зубного каменю. Чи впорається з такими проблемами під силу тільки гігієніста.

Чому варто звернутися до нас?

scalpel

Сучасне обладнання

person

Кваліфікований і досвідчений персонал

teeth

Широкий спектр послуг

Запис на прийом!

Графік роботи

Понеділок

09:00 - 20:00

Вівторок

09:00 - 20:00

Середа

09:00 - 20:00

Четверг

09:00 - 20:00

Пятница

09:00 - 20:00

Субота

10:00 - 17:00

Неділя

Вихідний

Що потрібно обов'язково знати?

Яка небезпека таїться в зубному нальоті:

  • виник зубний камінь стає причиною запалення ясен - гінгівіту, а відповідно, в подальшому, і серйозних захворювань пародонту;
  • збільшуються шанси на розвиток карієсу внаслідок поганої гігієни порожнини рота. Його лікування досить дорожче і довше, ніж систематичні професійні чистки;
  • з'являється неприємний запах з рота, поганий зовнішній вигляд і втрата естетики посмішки.

Висококваліфіковані фахівці Dental Clinic проведуть процедуру у відповідності з усіма вимогами і стандартами до неї. Професійний догляд порожнини рота складається з наступних етапів:

  1. зняття зубного каменю за допомогою ультразвуку. Для цього використовується спеціальна насадка - скалер;
  2. очищення кожного зуба з усіх боків повітряно-абразивним методом;
  3. полірування спеціальною пастою, для ще більшої гладкості поверхні зубів;
  4. фторування емалі проводиться за рекомендацією стоматолога. Ця процедура спрямована на зміцнення емалі і її захист, а також зняття чутливості зубів.

Після проведення професійної гігієни наш фахівець проведе повторний огляд і дасть індивідуальні рекомендації по догляду за порожниною рота. Звертаємо Вашу увагу на те, що після чистки зубів необхідно змінити зубну щітку. Нашим клієнтам залишається тільки дотримуватися наданих рекомендацій і тоді здоров'ю порожнини рота нічого не загрожуватиме. А для підтримування нормального стану зубів достатнім буде проводити процедуру 4-6 разів на рік.

Що кажуть наші клієнти

Наші послуги