Лікування кореневих каналів

При виникненні ураження зуба багато хто задається питанням, чи є необхідність в лікуванні кореневих каналів. Американська стоматологічна асоціація надала дані, згідно з якими воно необхідне при інфікуванні або запаленні нерва, а також пульпи зуба. Причиною виникнення ураження може стати карієс, утворення тріщин, переломи або інші пошкодження зуба. Тільки фахівець може визначити, чи здатне лікування кореневих каналів впорається з поточними проблемами порожнини рота.

Біль в зубі вважається одним з тих ознак, який може говорити про необхідність лікування кореневих каналів. Також ними є систематичні больові відчуття різної інтенсивності, зокрема при прийомі їжі. Дискомфорт при вживанні гарячих або холодних напоїв, підвищена чутливість і запалення ясен теж можуть вказувати на необхідність лікування кореневих каналів.

Чому варто звернутися до нас?

scalpel

Сучасне обладнання

person

Кваліфікований і досвідчений персонал

teeth

Широкий спектр послуг

Запис на прийом!

Графік роботи

Понеділок

09:00 - 20:00

Вівторок

09:00 - 20:00

Середа

09:00 - 20:00

Четверг

09:00 - 20:00

Пятница

09:00 - 20:00

Субота

10:00 - 17:00

Неділя

Вихідний

Що потрібно обов'язково знати?

При виявленні хоча б одного з перерахованих вище симптомів необхідно звернутися до стоматолога. Грамотні фахівці Dental Clinic вживатимуть всіх необхідних заходів, щоб усунути проблеми і вилікувати їх першопричини. На прийомі у стоматолога буде проведе огляд зубів і рентгенологічне дослідження. На основі результатів Вам буде запропонований найбільш оптимальний варіант лікування.

Лікування кореневих каналів складається з наступних етапів:

  • Підготовка зуба. Цей етап включає в себе знеболювання і ізоляцію за допомогою спеціальної латексної пластини.
  • Отримання доступу до кореневих каналів. Здійснюється шляхом видалення тканин зуба, що заражені карієсом. На цьому етапі фахівцем повністю видаляються інфіковані тканини, і при необхідності, старий пломбувальний матеріал. За допомогою апекслокатора вимірюється довжина каналу.
  • Інструментальна обробка каналів і їх дезінфекція.
  • Герметичне пломбування каналів.
  • Відновлення коронкової частини зуба. Виходячи з клінічної ситуації, лікар може використовувати метод прямої або непрямої реставрації.

У кожної людини свої особливості системи будови кореневих каналів. Досить складним є і доступ до них. Тому при їх лікуванні повинно бути використано високоточне обладнання, правильно впорається з яким під силу тільки висококваліфікованим лікарям. Саме таких фахівців і потрібну техніку Ви можете знайти в Dental SPA Clinic.

Що кажуть наші клієнти

Наші послуги